USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp Mongagua Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Casa de praia com piscina em mongagua sp Mongaguá Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp

Vroegtijdige boeking
2026-10-20
2026-10-21

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

13

Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp

 Wi-Fi

WiFi

 Gratis parkeren
 Zwembad

Buitenzwembad

 Eigen strand

Strandtoegang

 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Deze 70 m² Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp bevindt zich op 3 km van Praia Santa Eugenia en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.

Parque Ecológico A Tribuna is op 19 minuten lopen ervandaan gesitueerd. Het vakantiehuis ligt op 2 km afstand van natuurlijke attracties zoals Praia Itaoca. De 2-slaapkamer Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp is gelegen op 20-minuten wandelafstand van het Agenor de Campos en in de buurt van uitgaansgelegenheden zoals het Plataforma De Pesca Mongagua.

De 3-badkamer villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.

Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een complete keuken en een eethoek buiten waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Panificadora Cajumar, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt op wandelafstand van nog geen 5 minuten ervandaan. Vervoersalternatieven in de omgeving zijn onder andere het treinstation Jurubatuba, 51 km verderop.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Iemanja
    800 m
  • Praia Itaoca
    2,8 km
  • Praia Santa Eugenia
    3,5 km
  • Praia Agenor Campos
    4,4 km
  • Sao Paulo Beach
    200 m
  • Feira de Artesanato
    800 m
  • Plataforma De Pesca Mongagua
    1,1 km
  • Parque Ecológico A Tribuna
    800 m
  • Luchthavens
  • Luchthaven Congonhas
    95 km
  • Treinstations
  • Jurubatuba
    51 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren toegestaan
  • Kleedkamer
  • Toegangssleutel

Horeca

  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad
  • Strandtoegang
  • Ligstoelen
  • Barbecuefaciliteiten
  • Ondiep gedeelte

Kamervoorzieningen

  • Zithoek
  • Terras
  • Eettafel
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 19:00 tot 22:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

Veelgestelde vragen

  • ❓

    Vind ik een parkeerplaats in Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp?

    Gasten van Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren.
  • ❓

    Is er een keukenfaciliteit in Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp?

    Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
  • ❓

    Is het toegestaan om huisdieren naar het vakantiehuis mee te nemen?

    U kunt met uw huisdier in het vakantiehuis logeren.
  • ❓

    Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp?

    Enkele van de beste bezienswaardigheden in Mongaguá zijn het Agenor de Campos en Praia Santa Eugenia, die respectievelijk op 1 en 3 km van Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp liggen. Daarnaast is Parque Ecológico A Tribuna (1,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-10-20
2026-10-21

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Casa De Praia Com Piscina Em Mongagua Sp, Brazilië

Rua Geyza Marcok, 569, Mongaguá, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved